Pracownik gospodarczy/stajenny - Fundacja "Mortęska"

Pałac Mortęgi Hotel&SPA
Lubawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Fundacja "Mortęska" poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik gospodarczy/stajenny

Do obowiązków pracownika należą między innymi:

  • opieka nad inwentarzem żywym,

  • piecza nad wyposażeniem gospodarstwa,

  • obrządki stajenne i prace porządkowe, w tym: utrzymywanie czystości w stajni, czyszczenie boksów dla zwierząt,

  • obsługa koni,

  • zadawanie siana oraz ścielenie słomy,

  • czyszczenie wybiegów w mini zoo,

  • pomoc przy wypuszczaniu i sprowadzaniu koni, przygotowywanie paszy,

  • prace remontowo-gospodarcze, dbanie o czystość na terenie ośrodka.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami,

  • komunikatywność

  • sumienność

  • punktualność

  • pracowitość

  • inicjatywa podczas wykonywania obowiązków służbowych

  • mile widziane prawo jazdy kat. T

Oferujemy:

  • oferujemy stabilną pracę w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Fundację "Mortęska”. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

4 maj 2020;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Lubawa
Zdobądź pracę, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła. Dołącz do naszego zespołu jako pracownik produkcji w Lubawie. Zarób na start nawet 5500 zł brutto miesięcznie i ciesz się bogatym pakietem dodatków. Nie masz dużego doświadczenia? To nie jest dl...
miesiąc temu
4 500 zł 6 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Stacja Paliw Orlen w Lubawie zatrudni pracownika na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta -sprzedawca.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju;

- zdobycie doświadczenia ...

2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lubawa
4 242 zł jeden miesiąc

Opis:

OPIS

HR for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/tkę do pracy na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej-Aktywizaja Osób Niepełnosprawnych

< ...

11 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lubawa

Opis:

Hurtownia płyt i akcesoriów meblowych w Byszwałdzie gm. Lubawa

poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy/sprzedawca.

Zakres obowiązków:

  • fakturowanie

    3 lata temu