Zatrudnimy Magazyniera | Eko-Light Team Sp. z o.o.

Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Stanowisko: Magazynier w Eko-Light Team

Lokalizacja: Głowna 142, Częstochowa

Eko-Light Team, wiodąca firma w branży oświetleniowej, poszukuje doświadczonego i energicznego magazyniera, który dołączy do naszego zespołu w Częstochowie!

Obowiązki:

  • Przyjmowanie, kontrola i składowanie dostaw produktów związanych z oświetleniem.

  • Kompletacja zamówień zgodnie z wytycznymi i priorytetami.

  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przepływu towarów.

  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych i dokonywanie inwentaryzacji.

  • Dbanie o porządek i czystość w magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność obsługi sprzętu magazynowego (wózek widłowy, skaner).

  • Sumienność, dokładność oraz zdolność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Mile widziana znajomość branży oświetleniowej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branżowej.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę od 7:00 do 15:00.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, dynamiczną, sumienną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 57*******99.

Eko-Light Team to miejsce, gdzie Twoje umiejętności będą doceniane. Dołącz do nas już dziś!

28 lut 2024;   from: www.olx.pl