Monter instalacji grzewczo-sanitarnych Spawacz TIG/gazowy

60 zł - 80 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma Inter Petro poszukuje

  • Spawaczy TIG 141/gazowy

  • Monter instalacji grzewczo-sanitarnych (od 13 netto na rękę)

Umowa o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy. Spawanie rur ze stali nierdzewnej i czarnej. Praca w Niemczech - wynagrodzenie 16 €/h na rękę z możliwością podwyżki. Wymagamy tylko: Aktualnych certyfikatów spawalniczych 141 Min. rok doświadczenia w spawaniu rur metodą 141 Umiejętności pracy na podstawie rysunku technicznego Dojazdy, przejazdy oraz zakwaterowanie zapewnia firma Interpetro. Dodatkowym atutem będzie: Znajomość języka niemieckiego (bez konieczności) Prawo jazdy kat. B (bez konieczności) My zapewniamy: Przejazdy służbowy, ubrania robocze, wynagrodzenie 16 euro/h na RĘKĘ, system rotacyjny 4/1 zakwaterowanie w mieszkaniach z pokojami max. 2 os., 50-58h/tyg., Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz certyfikatów spawalniczych w języku polskim, wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych . Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

20 lut 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • "InterPetro" Sp. z o.o
  • Rzeszów
Numer oferty: StPr/24/0689Obowiązki:Prace przy montażu instalacji grzewczo-sanitarnych.Zapewnione przejazdy i zakwaterowanie.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodoweWymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:doświadczenie w...
9 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Rzeszów
14 000 zł 16 000 zł jeden miesiąc

Opis:

SunGroup HR Agency nr 23620. Obecnie dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy osób zainteresowanych do pracy na stanowisku: Spawacz TIG oraz MAG lub elektrodą

Miejsce pracy: BELGIA

3 dni temu

Opis:

  • Monter instalacji sanitarnych wewnętrznych

  • Pomocnik montera

zatrudnienie na umowę o pracę,

praca jednozmianowa,

wynagrodzenie miesięczne.

Mile widziane doświadczenie ...

8 miesięcy temu

Opis:

Firma EXBUD Konstrukcje Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ TIG 141

Miejsce pracy: NIEMCY, SIEGEN

Twój zakres obowiązków:

• wykonywanie spawów ...

23 dni temu