Kierowca krajowy / międzynarodowy kat. C+E

Osoba fizyczna (prywatna)
Włocławek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Laude Smart Intermodal S.A. to firma, która od ponad 10 lat z powodzeniem działa na rynku usług transportowych i logistycznych, jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w tym sektorze, stawiającą sobie za cel osiągnięcie pozycji lidera na rynku transportu i logistyki, oferując swym Klientom pełne profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Więcej informacji na temat LAUDE można pozyskać na stronie internetowej www.laude.pl

Zakres obowiązków

  • Przewozy realizowane w ramach transportu intermodalnego - transport kontenerów.

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E,

  • Karta kierowcy,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • Certyfikat ADR - mile widziany

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność,

To oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie w całości oskładkowane w ZUS

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Praca na nowym taborze

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl