Zatrudnimy kierowcę kat. C

Osoba fizyczna (prywatna)
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy osobę na stanowisko kierowcy kat.C

Wymagania -

karta kwalifikacji kierowcy KOD 95

-doświadczenie

-dyspozycyjność

-komunikatywność

-mile widziana znajomość topografii Trójmiasta I okolic

Obowiązki

-dystrybucja towaru na paletach (kurier)

-dbałość o czystość pojazdu oraz o powierzony sprzęt i ładunek

Oferujemy

-umowę o pracę

-praca od poniedziałku do piątku

-wynagrodzenie od 5700 do 8000 tys.zł

-do dyspozycji wózki elektryczne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 53*******89

Informacje o firmie PIK-TRANS SP ZO.O. SP.K 83-031 RUSOCIN DEKARSKA 8 woj.pomorskie

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl