Inżynier budowy.

7 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Olsztynek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis

Firma budowlana zajmująca się budownictwem wielorodzinnym oraz robotami ziemnymi zatrudni osobę na stanowisku Inżynier

Wymagania:

wykształcenie budowlane

uprawnienia budowlane mile widziane.

doświadczenie w organizacji prac na budowie

znajomość programów branżowych

dobra organizacja pracy

umiejętność współpracy z ludźmi (nadzorowanie prac podwykonawców oraz pracowników, współpraca z przedstawicielami Inwestora, handlowcami)

gotowość do pracy w terenie (woj. Warmińsko-Mazurskie) Olsztyn-Okolice

prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

organizacja oraz nadzór pracy budowy, planowanie robót budowlanych i koordynacja robót branżowych

realizacja budowy w oparciu o dokumentację projektową i wymagania kontraktu

analiza dokumentacji

przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Oferujemy:

praca na terenie woj. Warmińsko-Mazurskie szczególnie okolice Olsztyna

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

atrakcyjne wynagrodzenie w zależnosci od zaangażowania

niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
11 wrz 2023;   from: www.olx.pl