Pracownik ochrony Kwidzyn 1/2 etatu

Seris Konsalnet Holding S.A.
Kwidzyn Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Firma Seris Konsalnet, lider w branży usług ochrony, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiekcie handlowym w miejscowości Kwidzyn.

Zadania:
• obserwacja sali handlowej;
• dbanie o bezpieczeństwo;
• współpraca z Centrum Monitorowania;
• przestrzeganie procedur;

Wymagania:
• dyspozycyjność;
• podstawowa znajomość obsługi komputera;
• odpowiedzialność;
• niekaralność;
• sumienność;

Oferujemy:
• umowę zlecenie:
• premię zadaniową;
• elastyczny grafik pracy;
• 1/2 etatu;
• benefity: pakiet socjalny, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
26 kwi 2024;   from: www.olx.pl