Technik Utrzymania Ruchu

Osoba fizyczna (prywatna)
Skwierzyna Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

AM Okna to rodzinna firma o międzynarodowym zasięgu. Obecnie koncentrujemy się na produkcji najwyższej jakości okien i drzwi z aluminium oraz PVC. Naszym nadrzędnym celem jest świadczyć takie usługi, jakich sami byśmy oczekiwali od profesjonalistów o światowym zasięgu.

Jeśli szukasz solidnego pracodawcy, jesteś otwarty i ambitny, doskonale trafiłeś!

W związku z rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Skwierzynie poszukujemy pracownika na stanowisku Technik utrzymania ruchu.

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w strukturach naszej firmy ( docelowo na czas nieokreślony)

· Atrakcyjne zarobki

· Pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)

· Szerokie możliwości rozwoju zawodowego tj. udział w szkoleniach branżowych, udział w projektach inwestycyjnych, pracę z szeroką gamą maszyn

· Kulturę pracy opartą na szacunku i partnerskim podejściu do zespołu

· Miłą atmosferę

· Darmowe korzystanie z usług zakładowego fizjoterapeuty

· Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

· Spotkania integracyjne

Zakres obowiązków:

· Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu

· Diagnostyka oraz wykonywanie napraw urządzeń przemysłowych

· Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

· Nadzór nad infrastrukturą zakładu

· Wprowadzanie usprawnień oraz niezbędnych modyfikacji w parku maszynowym w celu redukcji czasów postoju

· Współpraca z innymi działami oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

· Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki, itp.

· Posiadanie doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

· Znajomość budowy maszyn

· Wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki oraz automatyki przemysłowej

· Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

· Zaangażowanie oraz chęć rozwoju

· Mile widziane doświadczenie z liniami produkcyjnymi o wysokim stopniu automatyzacji

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV - być może to właśnie na Ciebie czekamy!

26 sty 2024;   from: www.olx.pl