Asystentka/Asystent Dyrektora

Osoba fizyczna (prywatna)
Nowogard Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Obowiązki:

· Wsparcie w codziennych zadaniach administracyjnych i poszukiwanie skutecznych rozwiązań.

· Pomoc w organizowaniu i zarządzaniu dokumentacją.

· Zapewnienie właściwego przepływu informacji.

· Samodzielne priorytetyzowanie zadań i obowiązków.

· Przygotowywanie pism, współpraca z podmiotami administracji państwowej oraz jednostkami sektora prywatnego.

· Obsługa korespondencji, przesyłek kurierskich.

· Organizacja spotkań.

· Wystawianie faktur.

· Bieżąca współpraca z pracownikami organizacji.

Wymagania:

· Dobra znajomość programów Word, Outlook, Excel.

· Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

· Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

· Silne zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

· Proaktywność i samomotywacja.

· Wysoka kultura osobista i biznesowa oraz umiejętność komunikacji na wszystkich poziomach organizacji.

· Dbałość o jakość i efektywność działań, atmosferę oraz relacje wewnątrz organizacji.

· Czynne prawo jazdy kat B.

· Umiejętność dostosowania się do różnych sytuacji i zadań.

Oferujemy:

· Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem oraz premią.

· Możliwość awansu.

· Pakiet benefitów pozapłacowych.

· Pracę w dynamicznym środowisku, które ceni jakość, innowacje, relacje oraz rozwój.

· Urozmaicone obowiązki, brak monotonii.

· Pracę ukierunkowaną na efekty i rosnącą samodzielną decyzyjność.

· Możliwość udziału w szkoleniach i kursach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl