Pracownik biurowy- recepcjonistka

Osoba fizyczna (prywatna)
Głogówek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

ZATRUDNIMY:

PRACOWNIKA BIUROWEGO- RECEPCJONISTKĘ.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy biurowej,

  • Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego,

  • Wykształcenie minimum średnie,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa stanowiska recepcji,

  • Obsługa korespondencji,

  • Windykacja,

  • Wsparcie działa działu administracji,

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,

OFERUJEMY:

  • UMOWĘ O PRACĘ NA CZAS NIEOKREŚLONY,

  • ATRAKCYJNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

  • PRACĘ W FIRMIE O UGRUNTOWANEJ POZYCJI NA RYNKU.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl