Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej - Zamość ,Hrubieszów

4 300 zł jeden miesiąc
BSI Ochrona
Zamość Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Firma BSI OCHRONA poszukuje :

Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej

Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej jest WYMAGANY !!!

Miejsce pracy: Zamość , Hrubieszów , Tomaszów Lubelski, Krasnystaw , Biłgoraj

- niekaralności

- wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

- dyspozycyjności

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie,

- dodatek za pracę w godzinach nocnych,

- pełne umundurowanie dostosowane do pory roku,

- SYSTEM PRACY 24/48

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie pod numerem 6 08-427- 567 , 6 05-542-258

lub poprzez portal OLX

5 cze 2023;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Solid Security Sp. z o.o.
  • Zamość
Opis: Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań zgodnie z regulaminem ochrony obiektu​ Kontrola obiektu handlowego Podejmowanie interwencji w przypadkach dostrzeżenia zdarzeń niepożądanych​ Wymagania: Dyspozycyjność Doświadczenie na podobnym stanowisku ...
18 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zamość
Opis: Zatrudnimy pracownika na skup złomu pełny etat Mile widziane: -prawo jazdy -uprawnienia na wózek widłowy -Znajomość branży surowcowej -uprawnienia oraz znajomość cięcia palnikiem Więcej informacji pod numerem telefonu
3 lata temu
  • AmRest Sp. z o.o.
  • Zamość
27 zł 28 zł jedna godzina
Opis: Jako oryginalny brand, przyciągamy osobowości, które każdego dnia wnoszą swój charakter i energię do pracy. Bądź sobą i tylko sobą - oryginalny Ty w KFC! Twoja oryginalna misja: Mistrz smaku: Przygotowywanie pysznych produktów KFC. Ambasador ...
jeden dzień temu
  • 360 CIRCUS SP. Z O.O.
  • Zamość
Opis: Dołącz do naszego zespołu jako : Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play Miejsce pracy: Zamość Korzyści dla Ciebie : Umowa o pracę Zarobki Sky is the limit Pakiet szkoleń Ścieżka kariery Eventy integracyjne Czym będziesz się zajmować? Sprzedażą i ...
2 lata temu