Przedstawiciel handlowy w firmie kosmetycznej.

5 400 zł - 5 600 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Swarzędz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

OPIS

Poszukujemy przedstawiciela handlowego do firmy kosmetycznej!

Miejsce pracy:

  • Południowa część Polski (głównie Poznań, Toruń, Bydgoszcz),

  • Praca terenowa.

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z klientami sieciowymi – rynek nowoczesny,

  • Organizowanie, ustalanie i egzekucja lokalnych działań promocyjnych w oparciu o standardy firmy,

  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

  • Realizacja założonych celów KPI,

  • Dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w podległym terenie,

  • Analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych,

  • Praca z elektronicznymi systemami raportowania.

WYMAGANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w branży obszaru FMCG: branży kosmetycznej, chemicznej,

  • Wszechstronna wiedza na temat rynku i konkurencji,

  • Samodyscyplina oraz nastawienie na realizację celów,

  • Znajomość zasad i doświadczenie we współpracy z klientami rynku nowoczesnego,

  • Umiejętność planowania pracy i realizacji wyznaczonych celów,

  • Znajomość zasad merchandisingu,

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wykształcenie min. Średnie,

  • Znajomość obsługi pakietu Ms Office,

  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 5500 zł brutto/ miesiąc + premia,

  • Samochód służbowy.

Praca od zaraz, aplikuj teraz!

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl