Specjalista w Dziale Rowery/Skutery Media Expert - Lubin

Media Expert
Lubin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.

Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany.

Także przyszłość należy do nas! Dlatego szukamy

Specjalisty w Dziale RS

(rowery, skutery, kosiarki)

Pasja. To musi być Twoja pasja. Bo z pasji rodzi się profesjonalizm, którego potrzebujemy!

Kochasz rowery? Żadne dwa kółka, w tym te elektryczne, nie mają dla Ciebie tajemnic?

Zostań więc naszym specjalistą w Dziale RS!

Zapewnimy Ci:

  • umowę o pracę i system premiowy

  • premie świąteczne i konkursy sprzedażowe

  • szansę na awans

  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

  • kartę MultiSport z dofinansowaniem

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

  • Baby Expert , czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Twoje zadania:

  • sprzedaż rowerów, skuterów, kosiarek

  • kompleksowa obsługa Klienta

  • stosowanie się do standardów firmy

Od Ciebie oczekujemy:

  • wiedzy na temat rowerów, skuterów, kosiarek

  • umiejętności serwisowania rowerów, w tym elektrycznych

  • umiejętności pasjonującego opowiadania o turystyce rowerowej

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl