Nauczyciel baletu/tańca

GoWork.pl Serwis Pracy
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Do Publicznego Przedszkola "Have Fun z elementami Montessori" na Mokotowie, poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć z baletu. W naszym zespole odnajdą się osoby pełne pasji, optymizmu i otwarte na pracę z dziećmi.

Lokalizacja: Warszawa (przy PKP Służewiec)

Zadania:

  • realizowanie zajęć dodatkowych z baletu dla grup przedszkolnych oraz żłobkowych,

  • zajęcia 30 minut,

  • dbanie o rozwój dzieci oraz jakościowe zajęcia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - mile widziane,

  • zajęcia 2x w tygodniu (dzieci od 2 roku życia),

  • wysokie kompetencje interpersonalne,

  • zamiłowanie do pracy z dziećmi,

  • entuzjazm i energia,

  • samodzielność, komunikatywność, kreatywność.

    Oferujemy:

  • ciekawą i rozwijającą pracę z profesjonalnym zespołem,

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia oraz rozwój zawodowy,

  • pracę na pełen etat,

  • dowolną formę współpracy.

15 mar 2024;   from: www.olx.pl