Pomoc kuchenna w Pałacu w Pakoszowie / Piechowice

Osoba fizyczna (prywatna)
Piechowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Hotel Pałac Pakoszów jest zabytkowym obiektem z XVIII wieku. Odrestaurowany z myślą o Gościach odwiedzających region zarówno w celach turystycznych jak i biznesowych oferuje 45 pokoi, unikatową salę konferencyjną, jedną z najlepszych restauracji w regionie utytułowaną Gault Millau a to wszystko na terenie 18 ha z ogrodem i stawami.

Szukamy:

Pomoc kuchenna

Wymagania:

*mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pomoc kuchenna

*dobra organizacja pracy

*zaangażowanie

Zadania:

*utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów

*przygotowywanie warzyw i owoców – obieranie, krojenie

*wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza

*porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych

*zabezpieczanie i przygotowywanie produktów do dalszego przechowywania

Oferujemy:

*umowa zlecenie, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę

*elastyczny grafik

*możliwość rozwoju zawodowego

*pracę w zgranym zespole pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni

*ciepły posiłek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wpisując w tytule maila: Pomoc kuchenna

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Europlan Zakopane Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji do Pałacu Pakoszów przez wyżej wskazaną firmę."

13 kwi 2023;   from: www.olx.pl