Operator ładowarki

Osoba fizyczna (prywatna)
Chełmża Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

For Nature Solutions – branża drzewna – producent najwyższej klasy pelletu drzewnego oraz palet (EPAL).

Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Operator ładowarki

Zakres obowiązków:

· bieżąca obsługa produkcji

· załadunek i rozładunek surowców

· obsługa ładowarki

· wewnętrzny transport surowca

· dbanie o porządek w dziale gospodarki magazynowej

Oczekujemy:

· uprawnień do obsługi ładowarki

· gotowości do pracy w systemie II-III zmianowej

· motywacji do pracy

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

· stabilne warunki zatrudnienia

· atrakcyjne wynagrodzenie

kontakt telefoniczny: 60*******76

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl