Księgowa/Księgowy

8 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Piastów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

PowerUC Electronics sp. z o.o. z siedzibą w Piastowie, poszukuje pracownika na samodzielne stanowisko Księgowej lub Księgowego.

Zakres obowiązków:

· rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych,wysyłanie deklaracji podatkowych (deklara PIT, CiT oraz Vat)

· księgowe prowadzenie firmy

· sporządzanie sprawozdań finansowych,Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

· kontakt z klientami oraz Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych;

· samodzielne sporządzanie list płac, deklaracji ZUS i INTRASAT.

· Zarządzanie komunikacją pomiędzy systemem bankowym a systemem ERP

· Kontrolowanie prawidłowości regulowania należności i zobowiązań,

· Analizowanie kosztów działalności spółki oraz optymalizacja rozwiązań księgowych,

· Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.

· Wymagania na stanowisku:

· co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

· bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości;

· samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzony zakres obowiązków;

· znajomość przepisów: Kodeksu Pracy, dotyczących naliczania wynagrodzeń, prowadzenie akt osobowych.

· Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS OFFICE i programów finansowo-księgowych .

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)

· praca w systemie stacjonarnym

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:

· praca w miłej atmosferze

· Umowa zlecenie/umowa o prace

· pyszna kawa i herbata w biurze

· dogodna lokalizacja Piastów, al. Jerozolimskie 334

W razie pytan zapraszamy do kontaktu :)

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl