Pracownik Punktu Pobrań (Pielęgniarka/Ratownik Medyczny/Technik AM)

Diagnostyka S.A.
Łomianki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego​


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pobieranie i oznakowanie materiału do badań, przygotowanie materiału i zleceń do przewozu, wydawanie wyników pacjentom, obsługę programu komputerowego, przyjmowanie pieniędzy za badania indywidualne, sporządzanie raportu kasowego.


Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (szukamy położnej, pielęgniarki, technika analityki medycznej lub ratownika medycznego)
  • umiejętności pobierania materiału od dzieci i dorosłych
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywności, zorientowania na klienta
  • skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań
  • chęci do zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwe też zatrudnienie na kontrakt lub umowę zlecenie)
  • Miejsce pracy: Punkty Pobrań przy ul. Powstańców Śląskich, ul. Kasprowicza, ul. Rydygiera, ul. Rzeczypospolitej
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach ​7:00-14:35

Nasi pracownicy na co dzień:

  • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, medicover sport, prywatnej opieki medycznej, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne
  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych
26 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łomianki
Twój zakres obowiązków: zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta przez telefon; niezwłoczne reagowanie na pojawiające się wskazania opasek telemedycznych pacjentów, w szczególności “SOS”, oraz “Upadek”; dbanie o najwyższą jako...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łomianki
28 zł 38 zł jedna godzina

Opis:

Poszukujemy osobę do sprzedawania i serwowania lodów oraz innych produktów z oferty w parkach miejskich. Jeśli chcesz podjąć pracę dorywczą w okresie letnim, od maja do września, ta oferta jest dla Ciebie. Prześlij nam swoje CV.

11 dni temu
15 000 zł 17 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Promedica24 – lider w branży opiekuńczej – dla swojego Partnera sieci kilkudziesięciu klinik na terenie Niemiec szuka pielęgniarek chętnych rozwijać swoją karierę.

Wymagania:

• Wykształcenie kierunkowe ( ...

miesiąc temu
8 000 zł 12 000 zł jeden miesiąc

Opis:

GLASS & A.L.U. CAD LTD. jest wiodącym komercyjnym wykonawcą elewacji szklanych z siedzibą w Kells Co. Meath, IRLANDIA .

Obecnie prowadzimy zatrudnienie programistów oraz operatorów maszyn CNC oraz pracowników ...

20 dni temu