Mechanik - praca OD ZARAZ!

Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Obecnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej działającej w sektorze motoryzacyjnym, poszukujemy pracownika na stanowisko:

MECHANIK w Dziale Utrzymania Ruchu – stałe i bezpośrednie zatrudnienie!

Oferujemy:

  • Stałe i bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Indywidualne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Długofalowe zatrudnienie z możliwością rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn poprzez terminowe realizacje zadań

  • Przeprowadzanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i linii produkcyjnych

  • Nadzorowanie i ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia SEP

  • Min. 2-letnie doświadczenie na w/w stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki

  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Lokalizacja: Batorowo k. Poznania

Agencja Pracy Tymczasowej nr 7799

19 kwi 2024;   from: www.olx.pl