Monter Instalacji Teletechnicznych

Osoba fizyczna (prywatna)
Starachowice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Klikom.net- lokalny dostawca usług telekomunikacyjnych, firma o ugruntowanej, wiodącej pozycji w branży na terenie powiatu starachowickiego poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko:

Oferujemy:

• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia- praca na jedną zmianę w stałych godzinach

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia- podstawa i premia motywacyjna

• przeszkolenie

• pracę w lokalnej, dynamicznej firmie w młodym zespole

Zakres obowiązków to m.in.:

• budowanie sieci telekomunikacyjnych i okablowania budynków

Wymagania:

• chęć do pracy, otwartość na naukę nowych rzeczy

• doświadczenie ogólnobudowlane

• umiejętność obsługi elektronarzędzi- wiertarka, młot udarowy, wkrętarka, szlifierka kątowa

• prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny na adres email: boa[at]klikom.net. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Klikom.net Sp. z o.o. z siedzibą w 27 - 200 Starachowice przy ul. Borkowskiego 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl