Pracownik Punktu Pobrań (Pielęgniarka/Ratownik Medyczny/Technik AM)

Diagnostyka S.A.
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego​


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pobieranie i oznakowanie materiału do badań, przygotowanie materiału i zleceń do przewozu, wydawanie wyników pacjentom, obsługę programu komputerowego, przyjmowanie pieniędzy za badania indywidualne, sporządzanie raportu kasowego.


Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego (szukamy położnej, pielęgniarki, technika analityki medycznej lub ratownika medycznego)
  • doświadczenia zawodowego przy pobieraniu materiału od dzieci i dorosłych
  • bardzo dobrej znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • komunikatywności, zorientowania na klienta
  • skrupulatności i cierpliwości w realizacji codziennych zadań
  • chęci do zdobywania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (możliwe też zatrudnienie na kontrakt lub umowę zlecenie)
  • praca od poniedziałku do piątko w godzinach 07:00-11:00

Nasi pracownicy na co dzień:

  • korzystają z pakietu socjalnego m.in: karty multisport, opieki medycznej, możliwości grupowego ubezpieczenia, zniżki na badania laboratoryjne
  • biorą udział w rekrutacjach wewnętrznych i programach poleceń pracowników
26 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Diagnostyka S.A.
  • Olsztyn
Dołącz do #DiagTeam i sprawdź jak wspólnie pracujemy na rzecz ochrony zdrowia i życia ludzkiego Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za pobieranie i oznakowanie materiału do badań, przygotowanie materiału i zleceń do przewozu, wydaw...
16 dni temu

Opis:

Falck jest największym dostawcą usług ratownictwa medycznego na świecie oraz istotnym podmiotem zapewniającym opiekę medyczną dla firm, osób prywatnych oraz instytucji publicznych.

Aktualnie do naszych zespołów w woj.

miesiąc temu
4 500 zł 5 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Dołącz do jednej z największych i najszybciej rozwijających się sieci Street Food w Polsce!

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, firma SWEET GALLERY właściciel marek Bafra Kebab, Lodolandia & Kołacz na ...

2 miesiące temu
  • Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o.
  • Olsztyn

Opis:

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego, dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w obszarze rekrutacji i szkoleń, podejmie współpracę z ratownikiem medycznym.

Zakres obowiązków:

  • ...

23 dni temu