Praca magazynowo- załadunkowa

Osoba fizyczna (prywatna)
Tychy Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Organizator imprez i pikników firmowych, zatrudni do pracy na magazynie.

Prace załadunkowe, rozładunkowe, kontrola stanu urządzeń oraz utrzymania czystości obiektu i hal magazynowych.

Praca wykonywana jest na terenie firmy: Pszczyna, ul. Sznelowiec 10.

Zakres obowiązków :

· załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

· utrzymywanie czystości obiektu i hal magazynowych

· kontrola stanu urządzeń po realizacji

· inne prace gospodarcze

Oferujemy:

· proste obowiązki bez doświadczenia

· wysoką stawkę godzinową

· umowę zlecenie

· możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania :

· zdolność planowania i organizowania swojej pracy

· samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

· punktualność

· dyspozycyjność – nienormowany czas pracy

· prawo jazdy kat. B

· wykształcenie średnie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem korzystając z poniższego formularza. Zatrudnienie w formie umowy zlecenie lub B2B.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl