Kucharka/Kucharz Śniadaniowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Bistro Oliwa - w związku z otwarciem nowego konceptu gastronomicznego w ramach grupy kapitałowej Moderna Holding, poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

KUCHARKA / KUCHARZ ŚNIADANIOWY

Miejsce pracy: GDAŃSK OLIWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· Samodzielne przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi szefa kuchni

· Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

· Bieżący nadzór nad stanami magazynowymi

· Praca zgodnie z zasadami HACCP

WYMAGANIA:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza

· Dyspozycyjność, zaangażowanie i chęć do pracy

· Samodzielność i dobra organizacja pracy

· Umiejętność pracy w zespole

· Kreatywność

OFERUJEMY:

· Stabilne zatrudnienie przez cały rok w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

· Umowę o pracę, kontrakt B2B lub umowa zlecenie

· Opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe

· Elastyczny czas pracy

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

· Zniżki pracownicze

13 mar 2024;   from: www.olx.pl