Operator koparko- ładowarki

5 000 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Pabianice Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma budowlana poszukuję operatora koparki, koparko-ładowarki

Obowiązki:

  • Obsługa koparki lub koparko- ładowarki

  • Wykonywanie prac ziemnych ( budowa parkingów, dróg terenów utwardzonych)

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Dbanie o czystość i sprawność powierzonego sprzętu

  • Współpraca z kierownikiem, brygadzistą budowy

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia na koparki jednonaczyniowe klasa III (do 25 ton) lub na koparko-ładowarki

  • co najmniej w 2letnie doświadczenie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędny sprzęt oraz odzież ochronną

  • Praca ugruntowanej na rynku firmy

17 lis 2021;   from: www.olx.pl