Praca dla sprzedawcy w salonie meblowym w City Meble/Gdańsk Zaspa

28 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Drodzy kandydaci, poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku sprzedawcy w naszym salonie PRIMAVERA FURNITURE (sofy, kanapy, inne meble tapicerowane).

Rozpoczęcie pracy: Czerwiec 2024, mile widzianni studenci

Miejsce pracy: Salon Primavera Furniture, w galerii City Meble, al. Grunwaldzka 211 Gdańsk

Warunki pracy:

- praca na pełen etat, elastyczne godziny pracy (około 160 godzin miesięcznie) lub część etatu (120 h)

- godziny otwarcia sklepu pn-pt: 10.00-20.00, niedziele handlowe 10.00-18.00,

- wynagrodzenie godzinowe od 28 zł brutto za godzinę

-umowa zlecenie

Obowiązki:

- obsługa Klienta/aktywna sprzedaż

- utrzymywanie porządku na ekspozycji, dbanie o stylistykę salonu

Wymagania:

- komunikatywność, otwartość, łatwość budowania relacji z Klientem

- umiejętność obsługi komputera, word/excel/pdf, power point itp,

- mile widziane zainteresowania w kierunku urządzania wnętrz, dekoracji domu, wyczucie kolorów

  • praca róznież dla studentów dziennych lub zaocznych

Oferujemy:

- zdobycie doświadczenia w branży meblarskiej, sprzedaży i pracy z Klientem

-stabilne wynagrodzenie

- spokojna praca w miłej atmosferze

Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą o przetwarzanie danych osobowych.

17 kwi 2024;   from: www.olx.pl