Zatrudnię montera wentylacji z doświadczeniem,podana stawka jest netto

28 zł - 35 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Zamość Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Monter wentylacji W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnię montera wentylacji/pomocnika montera wentylacji.

Obowiązki:

• wykonywanie instalacji wentylacyjnych według projektu,

• przygotowanie sprzętu i miejsca montażu,

• montaż/demontaż urządzeń,

•czystość stanowiska pracy

Wymagania:

• doświadczenie w montażach instalacji wentylacji min. 1 rok

• umiejętności czytania rysunków technicznych,

• odpowiedzialność,

• kultura osobista,

•zaangażowanie.

•dyspozycyjność.

Mile widziane:

• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie od.28zl/h

• realizacje głównie w delegacji ale również i na miejscu.

• praca 7.00-18.00

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsze 3-6 msc umowa zlecenie)

• możliwość rozwoju zawodowego,

• pełen osprzęt montażowy,

• miłą atmosferę, zaufanie na start,

Zapraszam

Commercial Ventilation Systems

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl