Zatrudnię Pracownika Myjni Samochodowej Lublin

4 500 zł - 9 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Auto Myjnia 12 zatrudni pracownika Myjni ręcznej w Lublinie przy ul. 1go Maja 12.

Wynagrodzenie:

4 500 - 9 000 zł / mies. netto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- mycie karoserii

- sprzątanie wnętrz

- pranie tapicerki

- nakładanie wosku

- polerowanie lakieru

-Pomoc w utrzymaniu porządku i czystości na oraz wokół obiektu firmy

-Drobne prace gospodarcze w tym naprawy

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku Pracownika Myjni

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Utrzymywanie porządku i czystości

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Punktualność

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Miłą atmosferę

- Możliwość rozwijania swoich umiejętności

- Stałe godziny pracy

-Stabilne zatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie ofert CV na adres e-mail bądź osobiście do sklepu PACO ATHLETIC SHOP ul.1-go Maja 12 Lublin, w godz. 11-17

18 sie 2022;   from: www.olx.pl