Kucharz | Kucharz zmianowy~ wysoka stawka

Osoba fizyczna (prywatna)
Lublin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukamy osób do pracy na stanowisko: kucharz lub kucharz zmianowy w ścisłym centrum Lublina.

Jeśli gotowanie to Twoja pasja i masz głowę pełną pomysłów, to jesteś idealnym kandydatem!

Co oferujemy:

-Szkolenie przygotowawcze na stanowisku "kucharz".

-Możliwość rozwoju i awansu

-Elastyczny grafik pracy w trybie zmianowym 7-15 lub 15- 22/23, dostosowany do potrzeb dnia i Twoich możliwości.

-Wysoką stawkę uzależnioną od Twoich umiejętności

Twoje obowiązki obejmują:

-Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami

-Nadzór nad jakością serwowanych posiłków

-Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności

-Racjonalne gospodarowanie produktami

-Dbałość o porządek w miejscu pracy

-Przestrzeganie zasad HACCP i BHP

Dodatkowe informacje:

-Praca może obejmować wymiar kilku dni w tygodniu lub większej liczby godzin. W zależności od Twoich możliwości, dogadamy się.

-Stawka wynagrodzenia ustalana indywidualnie, zależnie od doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą w naszym bistro, podeślij nam swoje CV i dodaj kilka słów od siebie, umówimy się na rozmowę i ustalimy szczegóły.

Do usłyszenia!
12 sie 2022;   from: www.olx.pl