Zatrudnię Magazyniera/Kierowcę w Żelkowie

4 500 zł - 7 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Siedlce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Skup pieczarek w Żelkowie zatrudni magazyniera/kierowcę kategorii C praca jednozmianowa mile widziane doświadczenie w branży.
27 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce
Skup pieczarek w Żelkowie zatrudni magazyniera/kierowcę kategorii C praca jednozmianowa mile widziane doświadczenie w branży. Umowa o pracę.
15 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Siedlce

Opis:

Firma handlowa „Allpap” zatrudni pracownika na stanowisko

MAGAZYNIER /KIEROWCA

Główne zadania:

· prawidłowe przyjmowanie dostaw towarów

· odpowiednie ...

3 lata temu
  • Siedlce

Opis:

Witam.

Zatrudnię magazyniera do pomocy przy wysyłce nowych części samochodowych. Pakowanie, sortowanie, układanie towaru na magazynie. Posiadamy również firmę transportową, więc oferujemy również przyuczenie w dziedzinie logistyki ...

2 dni temu
  • Siedlce

Zatrudnie kierowce C+E na kontenery jazda polska niemcy ,polska-włochy,polska turcja.

Tel 60*******65 jezyk polski

57*******26 Sasza jezyk rosyjski

350-370 zł dniowka

13 dni temu