Niemiecka firma GmbH - pracownik biurowy, asystent/-tka zespołu

Osoba fizyczna (prywatna)
Zgorzelec Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Zatorski GmbH jest firmą zajmującą się kompleksową budową sieci teletechnicznych na terenie Niemiec. Prowadzimy prace budowlane oraz montażowe na bezpośrednie zlecenie Deutsche Telekom i SchsenEnergie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu asystenta/-tki biura i kadry kierowniczej .

Miejsce pracy: 01844 Neustadt in Sachsen

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego

- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz podstawowych urządzeń biurowych,

- umiejętność pracy w zespole,

- staranność, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Zakres obowiązków:

- opracowanie przychodzącej/wychodzącej korespondencji,

- przygotowywanie dokumentacji, zestawień,

- archiwizacja dokumentów (skanowanie, drukowanie),

- przygotowanie dokumentacji budowy (wydruk, organizacja),

- kontakt z klientem,

- telefoniczne umawianie terminów montażu,

- ogólna organizacja biura.

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia),

- przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl