Pracownik fizyczny/ ogólnobudowlany Warszawa i okolice

40 zł - 60 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Poszukuję osobę do szpachlowania, malowania, układania paneli oraz kafli, małych przeróbek elektrycznych, ogólnych prac remontowych oraz wykończeniowych z umiejętnościami manualnymi.

Zakres obowiązków:

– szpachlowanie i przygotowanie powierzchni do malowania

– Wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych

– Malowanie ścian i sufitów

– Wykonywanie drobnych przeróbek elektrycznych

Wymagania:

– Podstawowe doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– Podstawowa znajomość techniki malowania oraz szpachlowania

– Podstawowa wiedza z zakresu elektryki

– mile widziana punktualność i zaangażowanie do pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferuję:

– Świetne wynagrodzenie

– Możliwość rozwoju

– Przyjazną atmosferę w pracy

– Elastyczny grafik pracy: Możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na olx w wiadomości prywatnej.

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl