Kierowca Kategoria B Bus Umowa zlecenie/Emeryt/Rencista

3 800 zł - 4 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kórnik Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Witam poszukuje pracownika lub Emeryta/Renciste (umowa na zlecenie ) do pracy jako kierowca Busa.

Praca polegająca na rozwożeniu paczek po aptekach (Paczki Lekkie

).

Apteki znajdujące się w Śremie oraz w Gostyniu!

Jednozmianowa praca tylko ranna !

Oferuje:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Szkolenie wstępne i podnoszące kwalifikacje

-Pozostawienie Busa pod dom

Wymagania:

-Prawo jazdy kategoria B

-Mniejsze lub większe doświadczenie w prowadzeniu Busa

-Systematyczność od (Poniedziałku do Soboty)

-Mniejsza lub większa znajomość używania skanera (prosty w obsłudze)

-Punkty stałe niezmienne

Krótkie wytłumaczenie pracy:

Załadunek na magazynie w Gądkach o godzinie 5:00 wyjazd około godziny 5:30/40

Zaczynamy od Rozwiezienia aptek w Śremie później udajemy się do Gostynia (4 punkty) na końcu udajemy się do krobi, pepowa oraz Książa (po 1 punkcie) i udajemy się na przerwę koniec około godziny 10:30 (można zjechać do domu) Później na 13:30 udajemy się na magazyn i pakujemy paczki na popołudniowy wyjazd około 14:00 opuszczamy magazy i jedziemy do samego Śremu (okolo 7 punktów) +/- 15:30 koniec w Śremie. (Popołudniowy wyjazd nie zawsze)

Jest możliwość wcześniejszego wyjazdu rano i adekwatnie wcześniej kończymy ranny wyjazd.

TEL.

515

175

711
27 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kórnik
3 800 zł 4 500 zł jeden miesiąc
Witam poszukuje pracownika lub Emeryta/Renciste (umowa na zlecenie ) do pracy jako kierowca Busa. Praca polegająca na rozwożeniu paczek po aptekach (Paczki Lekkie ). Apteki znajdujące się w Śremie oraz w Gostyniu! Jednozmianowa praca tylko ranna...
21 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kórnik
3 800 zł 4 500 zł jeden miesiąc

Opis:

Witam poszukuje pracownika lub Emeryta/Renciste (umowa na zlecenie ) do pracy jako kierowca Busa.

Praca polegająca na rozwożeniu paczek po aptekach (Paczki Lekkie

).

Apteki znajdujące się w Śremie oraz w ...
21 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Kórnik

Opis:

Poszukujemy pracownika na stanowisko

kierowca - Bus kontener - kat B

trasy Poznań i okolice

zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać przez OLX

10 dni temu
  • Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.
  • Kórnik
28 zł 29 zł jedna godzina

Opis:

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta centrum logistyczno-magazynowego poszukujemy osób do prac na magazynie.

Zakres obowiązków:

    < ...
3 lata temu