Zatrudnię pracownika - Żabka Łódź-Broniewskiego

29 zł - 30 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię uczciwą i solidną osobę do pracy w sklepie Żabka.

Oferuję :

  • umowę o pracę/umowę zlecenie

  • premię uznaniową

  • dobrą atmosferę w zespole

  • godziny i wymiar czasu pracy do indywidualnego ustalenia

  • stawka min. 29.00 zł/h brutto

    Wymagania:

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność pracy z klientem

  • uczciwość i chęć do pracy

  • dobra organizacja pracy

    Obowiązki:

  • Obsługa klienta wraz z obsługa kasy fiskalnej

  • Dbanie o porządek w sklepie

  • Uzupełnianie towaru

  • Realizacja codziennych zadań związanych z funkcjonowaniem sklepu

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
Opis: Zatrudnię pracownika na stanowisko kurier w firmie InPost obsługa paczkomatów Zarobki 4000 netto Praca od poniedziałku do piątku. Zapewniam szkolenia z doświadczonym kurierem w ramach umowy o pracę Wymagania Prawojazady kat.B/prowadzenie busa ...
26 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
25 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnię pracownika do prac ogrodniczych i układania kostki brukowej. Prace ziemne i nie tylko. Doświadczenie mile widziane. Więcej informacji pod numerem telefonu 53*******70
17 dni temu
Opis: Zatrudnię kobietę na stanowisko kasjer / sprzedawca do sklepu ŻABKA, mieszczącego się w centrum Łodzi - okolice ul. Politechniki. Wymagane doświadczenie handlowe. Cykl pracy dwuzmianowy. Proszę o kontakt osoby zdecydowane i chętne do pracy.
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Łódź
Opis: Zatrudnię mechanika samochodowego z doswiadczeniem, w warsztacie naprawy samochodów osobowych. Lokalizacja warsztatu na łódzkim Widzewie. Praca poniedziałek - piątek. Więcej informacji pod numerem telefonu 601x837x391.
9 miesięcy temu