Operator Ładowarki Teleskopowej

7 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Rzeszów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam zatrudnię operatora ładowarki teleskopowej.
Praca w Jasionka koło Rzeszowa.
Praca stała od 15 maj.
Proszę o kontakt telefoniczny.
Wymagane doświadczenie na ładowarkach teleskopowych obrotowych.
27 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • FULLFARB - M. ŁUCZYK, S. SASIELA SPÓŁKA JAWNA
  • Rzeszów
1 zł 9 999 zł jeden miesiąc
Opis: Firma zatrudni operatora ładowarki teleskopowej Manitou + operatora koparko-ładowarki Praca na terenie Podkarpacia
jeden dzień temu
  • STRABAG Sp. z o.o.
  • Rzeszów
Opis: OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę terminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca) płatne nadgodziny, weekendy pakiet usług medycznych i korzystne warunki ubezpieczenia grupowego bezpłatne kursy i szkolenia BHP ...
5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Rzeszów
28 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe. Obsługa koparki, koparko-ładowarki. Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Umiejętność pracy w zespole i dbałość o ...
  • Rzeszów
28 zł 35 zł jedna godzina
Opis: Witam poszukuję operatora koparko-ladowarki z doświadczeniem, umowa o pracę ,Mile widziane prawo jazdy, praca w okolicach Rzeszowa więcej informacji pod numerem telefonu 79*****00
19 dni temu