Kierowca hurtowni gastronomicznej

7 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

O nas

Nasza firma znajduje się na rynku z pewną i stabilną pozycją od wielu lat. Jesteśmy hurtownią gastronomiczną. W skrócie zajmujemy się zaopatrywaniem naszych klientów we wszystko co niezbędne do prowadzenia lokalu serwującego fast food.

Twój zakres obowiązków

Kogo szukamy?

Poszukujemy kierowcy / dostawcy

Opis stanowiska:

- załadunek towaru

- rozliczanie płatności za dokonane dostawy

- dbałość o powierzone narzędzia pracy jak i jakość procesów magazynowych oraz logistycznych

Nasze wymagania

- Prawo jazdy kategorii B

- Komunikatywności. Dobrego kontaktu zarówno z klientami jak i współpracownikami

- Sumienności, zaangażowania i inicjatywy w zakresie obowiązków

- Chęci poznania a później wiedzy na temat sprzedawanego towaru

- Umiejętność samo organizacji

- Sprawności fizycznej

- Szacunku do pracy

Co oferujemy

- Praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku

- Pełne przygotowanie, przeszkolenie i wprowadzenie w pracę

- Prace od zaraz w miłej, przyjaznej i luźnej atmosferze

- Umowa o pracę na pełen etat

- Premie za sumienne wykonywanie obowiązków

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl