Sprzedawca truskawek 22 zł netto/h – (5000 zł - 6500 zł netto/miesiąc)

5 000 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Oferuję pracę polegającą na sprzedaży truskawek oraz innych owoców na terenie Poznania.

Praca od poniedziałku do soboty po ok. 10-12 godzin dziennie. W soboty zazwyczaj krócej (do 10h), natomiast od pon - pt po 11,12 godzin dziennie.

Stawka 22 zł/h na rękę. (Podstawa 22 zł/h + premie od sprzedaży + jednorazowa premia na koniec sezonu)

Początek pracy 13 maja, a koniec około połowy lipca.

Wymagania:

-książeczka sanepidu

-gotowość do pracy w w.w godzinach od poniedziałku do soboty

-punktualność i sumienność

-przyjazny stosunek do ludzi

-entuzjazm i zapał do pracy

Poszukuję osób na rejon: Świerczewo

Praca tylko dla kobiet.

Kontakt tylko telefoniczny, nie odpowiadam na wiadomości sms.

Nie odpowiadam na aplikowane CV (proszę zadzwonić)

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Poznań
Zatrudnię brukarzy i pomocników brukarzy. Praca przy kostce betonowej i krawężnikach. Zapewniam noclegi. Zarobki 7000-10000 netto/miesiąc. Praca 11 godz. dziennie Tel. 60*****25 .
3 lata temu
  • SUMEO Agencja Pracy Tymczasowej
  • Poznań
5 400 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

W ramach Certyfikatu Agencji Pracy poszukujemy w celu bezpośredniego zatrudnienia przez zakład:

Magazyniera z uprawnieniami UDT

Praca na terenie Niepruszewa (20 km od Ławicy)

Oferujemy ...

27 dni temu
  • Wielkopolska Agencja Pracy Sp. z o.o.
  • Poznań

Opis:

Dla naszego klienta, dystrybutora branż FMCG poszukujemy obecnie:

-PRACOWNIKÓW MAGAZYNU-

Miejsce pracy: Robakowo k. Poznania,

OPIS STANOWISKA:

...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Poznań
22 zł 30 zł jeden miesiąc

Opis:

Witam poszukuję dyspozycyjnej i odpowiedzialnej pani do pracy przy sprzedaży truskawek,na stoisku przy ulicy jugosłowiańskiej na Grunwaldzie,praca od 22 maja do ok 30 lipca godziny od 9:30 do 17:30 od poniedziałku do piątku jest możliwość ...
8 dni temu