Operator spycharki BARDZO DOBRE ZAROBKI!!!

9 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Euro-Standard
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Euro-Standard o profilu usługowo-transportowo-budowlanym z ugruntowaną , stabilną pozycją na rynku od 33 lat zajmuje się szerokim zakresem robót budowlanych, robotami ziemnymi, transportem materiałów, usługami wykonawczymi. Ponadto posiadamy maszyny na wynajem - dźwigi, ładowarki teleskopowe Manitou, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, walce, rozściełacz, zamiatarki, czteroośki itp.

Stale rozwijamy zasoby nowych maszyn i narzędzi , praca w godnych warunkach, podnosimy kwalifikacje solidnych i lojalnych pracowników. Terminowe wypłaty i zadowolenie pracownika to ważny punkt naszej działalności jak i profesjonalne wykonywanie usług i robót dla kontrahentów.

Na Opolskim, Śląskim, Dolnośląskim rynku zdobyliśmy zaufanie oraz bardzo dobrą opinię wśród inwestorów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:

www.euro-standard.com.pl

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Operatorów maszyn budowlanych - spycharki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn budowlanych

  • Praca w kontakcie z kierownikiem robót

  • Wykonywanie innych prac w trakcie przestoju maszyny

  • Przestrzeganie zasad BHP

  • Dbanie o powierzony sprzęt, kontrola i dzienna obsługa maszyny budowlanej

Wymagania:

  • Doświadczenie

  • Uprawnienia

  • Zapał i chęci do pracy

  • Niekaralność sądowna

  • Dokładność i rzetelność przy wykonywaniu pracy

  • Mile widziane uprawnienia na inne maszyny budowlane

  • Komunikatywność

Co oferujemy:

  • Umowę o prace na pełen etat w trybie ciągłym, również w miesiącach zimowych lub umowa zlecenie.

  • Transport na miejsce pracy (powroty do domu w każdy dzień)

  • Wolne weekendy

  • Dofinansowania/finansowanie szkoleń i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w zgranym zespole

  • Odzież ochronną i niezbędne narzędzia do pracy zgodnie z zasadami bhp

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na e-mail: praca(at)euro-standard.com.pl

Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) na przetwarzanie moich danych osobowych firmie Euro-Standard Antoni Król Andrzej Król Sp. K. dla celów rekrutacyjnych”.

6 paź 2023;   from: www.olx.pl