Niania,pomoc domowa/Praca sezonowa z zakwaterowaniem nad morzem

6 500 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Ełk Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Szukamy niani na pełen etat do opieki nad 4,5 letnią Nikolą i 12 letnim Alanem.W okresie letnim prowadzimy działalność gospodarczą ze sklepami odzieżowymi w nadmorskich miejscowościach .Poszukujemy osoby chętnej do pracy dodatkowej od 15 maja do 31 sierpnia.

Miejsce pracy:

Objazda (okolice Ustki)

Wynagrodzenie netto (na rękę) około 6500 zł stawka 25-30 zł/h bez potrąceń za zakwaterowanie

Obowiązki:

-zapewnienie bezpieczeństwa i opieki dzieciom

-zajmowanie się codziennymi potrzebami dzieci

-organizacja i nadzór nad zabawą, nauką, spacery i innymi aktywnościami

-przygotowanie i podawanie posiłków

Oczekujemy:

-braku nałogów

-posiadanie prawa jazdy kat.B

-doświadczenia w opiece nad dziećmi

-zdolności do nawiązywania pozytywnych relacji z dzieckiem

-cierpliwości, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną prac

-gotowość do pracy w elastycznych godzinach, w tym czasami wieczorami i weekendami

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

-elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnych potrzeb

-przyjemną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji za pośrednictwem OLX:

-CV wraz ze zdjęciem

-informacji o dyspozycyjności

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl