Restauracja Fregata w Koszalinie zatrudni Barmana / Barmankę

Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Zatrudnimy na weekendy osobę z doświadczeniem, praca w piątki i soboty w godzinach 17.00 – 2.00. Stawka wynagrodzenia uzależniona od umiejętności. Zapraszamy do naszego Zespołu.

27 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koszalin
Zatrudnimy na weekendy barmana / barmankę z doświadczeniem, praca w piątki i soboty w godzinach 17.00 – 2.00. Stawka wynagrodzenia uzależniona od umiejętności. Zapraszamy do naszego Zespołu. Kelnera / Kelnerkę na pełen etat.
20 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Koszalin

Zatrudnimy osobę posiadającą doświadczenie gastronomiczne. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego. Nasi Pracownicy od wielu lat są uczestnikami szkoleń, zdobywają certyfikaty i kwalifikacje zawodowe, wyjeżdżają na konkursy organizowane w ...

26 dni temu

Opis:

Q4C fabryka kontenerów w Koszalinie zatrudni montażystów

Zakład produkcyjny w Koszalinie, Połczyńska 71a

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

Zakres prac montażysty:

  • Montaż płyt ...

4 miesiące temu

Opis:

Restauracja Hudson poszukuje do swojego zespołu:
Barmana lub barmankę oraz
Kelnera lub kelnerkę.
Oferujemy:
Umowę o pracę
Bardzo dobrą atmosferę w pracy.
Wysokie zarobki.
Obowiązki :
2 lata temu