Starszy/Specjalista ds. kadr i płac

HAYS
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Oferta pracy Starszy/Specjalista ds. kadr i płac w Warszawie. Wymagane min. 3 lata doświadczenia, znajomość angielskiego, programu Workday i prawa pracy. Umowa o pracę, pakiety benefitów, praca hybrydowa, nowoczesne biuro.
18 maj 2024;   from: www.infopraca.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
OPIS EK Sp. z o.o. firma consultingowa zajmująca się administracyjnym wsparciem spółek z kapitałem zagranicznym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych dla swoich klientów aktualnie poszukuję Samodz...
miesiąc temu
  • ARPI & Partners Sp. z o.o.
  • Warszawa

ARPI Accounting to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe, obsługujące prestiżowych Klientów polskich i zagranicznych. Obecnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy:

Specjalista ds. kadr i płac ...

10 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa

Opis:

OPIS

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Zubrzycki", z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

2 miesiące temu
25 zł 50 zł jedna godzina

Cześć. Poszukujemy pozytywnej osoby, która rozpocznie współprace ze szkolą tańca Abra studio i dołączy na dobre do naszej #Abrafamilii.

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście.

Opis stanowiska:

19 dni temu