Sklep spożywczy Lewiatan

Osoba fizyczna (prywatna)
Częstochowa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Praca w sklepie spożywczym Lewiatan ul. Krakowska 61 . Wykładanie towaru, obsługa klienta. Dwie zmiany , praca w godzinach 7-14 14-21.

28 kwi 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Częstochowa
Opis: Przyjmę do pracy do sklepu Żabka na ulicy Ruckemana. Oferujemy prace w przyjemnej atmosferze, system 2 zmianowy, elastyczny grafik. Od kandydatów oczekujemy dobrego nastawienia uśmiechu i chęci do pracy a reszty chętnie nauczymy. Osoby ...
23 dni temu
Opis: Hurtownia z branży motoryzacyjnej zatrudni pracownika. Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia praca na cały etat przejrzysty, motywujący system wynagrodzeń możliwość rozwoju profesjonalne narzędzia pracy Wymagania: podstawowa znajomość konstrukcji ...
11 dni temu
Opis: Zatrudnimy do pracy w sklepie żabka,wymagana dyspozycyjność. Praca w systemie dwu zmianowym. Dobra warunki pracy oraz premie. Fajny zespół!:)
rok temu
  • Solid Security Sp. z o.o.
Opis: Zakres obowiązków: Ochrona powierzonego mienia Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie zakładu Sumienna realizacja obowiązków służbowych Wymagania: Niekaralność Dyspozycyjność Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki Oferujemy: Zatrudnienie ...
2 dni temu