Przyjmę do pracy elektryka, pomocnika elektryka

4 500 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Sulęcin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Przyjmę do pracy elektryka/ pomocnika elektryka.

Zakres obowiązków :

montaż instalacji elektrycznych i modernizacja istniejących , montaż paneli fotowoltaicznych.

Wymagania:

miłe widziane doświadczenie przy montażu elektryki

Oferujemy :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie + premia miesięczna ,możliwość rozwoju zawodowego , służbowy samochód, praca od poniedziałku do piątku od godz.7.00-16.00

28 kwi 2024;   from: www.olx.pl