Pokojowa w butikowym Hotelu *** - praca dostępna od zaraz!

Osoba fizyczna (prywatna)
Ząbki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Elegancki, butikowy hotel trzygwiazdkowy w Ząbkach k. Warszawy poszukuje pilnie pracownika na stanowisko Pokojowa. Praca dostępna jest od zaraz.

Zakres obowiązków

  • Sprzątanie i utrzymywanie porządku w pokojach i korytarzach hotelowych

  • Zmiana pościeli, wymiana ręczników i uzupełnianie kosmetyków

  • Odkurzanie, mycie podłóg, okien oraz innych powierzchni

  • Sprzątanie łazienki, toalety i umywalki

  • Uzupełnianie zapasów w pokoju (np. herbaty, kawy, wody mineralnej)

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gości

  • Zgłaszanie wszelkich usterek i mankamentów do przełożonego

  • Zapewnienie komfortowego pobytu dla gości poprzez dbałość o czystość i estetykę pokoi

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętności sprzątania i konserwacji powierzchni

  • Przywiązanie do szczegółów i precyzja w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość zasad dbania o porządek i higienę

  • Dyspozycyjność do pracy

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • wypłata zawsze na czas

  • przyjazne środowisko pracy

  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • posiłki dla pracowników

  • na początek proponujemy umowę zlecenie na okres próbny, a następnie umowę o pracę

28 kwi 2024;   from: www.olx.pl