Zatrudnię pracownika do działu technicznego

4 500 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Lębork Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy pracownika do działu technicznego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz pomoc w doborze optymalnych rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne - mechaniczne/elektryczne itp.)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

  • szkolenia/kursy

  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju

  • elastyczne godz. pracy dla studentów zaocznych

Miejsce pracy: Lębork, wymiar czasu pracy: pełny etat

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez olx

28 kwi 2024;   from: www.olx.pl