Kierowca kat C+E

Osoba fizyczna (prywatna)
Golub-Dobrzyń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Fabryka Styropianu ARBET Sp. j. Oddział Golub-Dobrzyń zatrudni :

Kierowcę Samochodu Ciężarowego

Zakres obowiązków:

- kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą (długość 18 m),

- pomoc przy załadunku i rozładunku paczek styropianowych,

- dbałość o stan techniczny samochodu i przyczepy,

- prowadzenie wymaganej ewidencji czasu pracy kierowcy,

Wymagania:

- prawo jazdy kategorii C i E,

- aktualne dokumenty i pozwolenia do przewozu rzeczy,

- doświadczenie zawodowe w kierowaniu zestawem: samochód ciężarowy z przyczepą,

- znajomość przepisów o pracy kierowców,

- dyspozycyjność,

Oferujemy:

- praca na terenie północno-wschodniej i centralnej Polski

-codzienne powroty do domu

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia.

Zgłoszenia (CV) prosimy przesyłać na adres: Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.Oddział Golub-Dobrzyń ul. PTTK 56, 87-400 Golub-Dobrzyń LUB MAILEM SZWARACKImałpaARBET.PL LUB STELAMSKImałpaARBET.PL z dopiskiem "KIEROWCA GOLUB".

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 RODO informuję, że dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia rekrutacji i administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fabryka Styropianu "ARBET" Bartosik Czernicki Funke Kuncer Muzyczuk Spółka Jawna z siedzibą w 75-211 Koszalin, ul. Bohaterów Warszawy 32. Pełna treść oświadczenia wymaganego art. 13 ust 1 i 2 RODO znajduje się na www.arbet.pl/RODO

Jednocześnie w sytuacjach, w których chce Pani/Pan brać udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisek:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

8 sty 2024;   from: www.olx.pl