Przedstawiciel Handlowy

5 400 zł jeden miesiąc
Ativon sp. z o.o.
Września Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Ativon Sp. z o.o. z siedzibą w Grabowie Królewskim pod Wrześnią jest zakładem produkującym elementy z pianki poliuretanowej do produkcji mebli tapicerowanych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Opis stanowiska:

• nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z nowymi Klientami

• rozwój współpracy z obecnymi Klientami

• przygotowywanie wycen i ofert handlowych

• współpraca przy wdrażaniu nowych modeli

• doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów

Od kandydatów oczekujemy:

• łatwość nawiązywania i rozwijania długotrwałych relacji

• komunikatywność, dyspozycyjność

• znajomości MS Office (Excel, Word, Outlook)

• posiadania prawa jazdy kat. B

• gotowość do realizacji celów i nastawienie na osiągnięcie wyniku

• doświadczenie związane z pracą w terenie, obsługą klientów

Oferujemy:

• wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

• niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer, samochód)

• umowę o pracę na pełny etat

• szkolenia produktowe

14 gru 2020;   from: www.olx.pl