Sprzątanie pokoi hotelowych - Warszawa / Mokotów

36 zł - 38 zł jedna godzina
M2C Facility Solution Polska
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu w Warszawie kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Porządkowy – obiekt hotelowy

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Postepu 22

Zadania:

- czynności porządkowe w pokojach hotelowych: zmiana poscieli, sprzątniecie łazienki, odkurzanie, mycie podłóg.

Oczekiwania:

- wysoka kultura osobista,

- punktualność,

- dokładność w działaniu,

- język polski komunikatywny,

- niekaralność.

Oferujemy:

- stawkę 36-38 zł brutto /h pracy zgodnie z grafikiem sprzątań (2 pokoje/1h pracy),

- wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,

- elastyczny grafik,

- możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub na weekendy,

- pełne wdrożenie na stanowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji. Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

28 mar 2024;   from: www.olx.pl