Referent Operacyjny

Osoba fizyczna (prywatna)
Kostrzyn Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

MDH Protection Sp. Z o.o.

MDH Protection Sp. Z o.o. projektuje i produkuje kompozytowe systemy opancerzenia.

Aktualnie poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:

REFERENT OPERACYJNY

Zakres obowiązków:

· realizacja bieżących zadań administracyjno-biurowych

· obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

· przygotowanie dokumentów dla księgowości (współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym i kadrami)

· bieżący kontakt z bankami i urzędami

· zaopatrzenie biura

· wsparcie dla pozostałych działów w przedsiębiorstwie

Wymagania:

· znajomość obsługi komputera oraz MS Office

· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

· umiejętność pracy w zespole

· prawo jazdy kat.B

· komunikatywność, skrupulatność, sumienność

· dobra organizacja pracy, samodzielność

· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

· Wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Wewnętrzne szkolenia

· Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

· Umowa o pracę

Prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

26 kwi 2024;   from: www.olx.pl