Pracownik fizyczny utrzymania ruchu

Osoba fizyczna (prywatna)
Czaplinek Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Agri Plus jest wiodącym producentem trzody chlewnej w Polsce. Działalność Spółki obejmuje zintegrowaną z działem trzody chlewnej produkcję roślinną i produkcję pasz. W ramach Agri Plus Sp. z o.o. jest również Oddział Drobiarski, którego celem jest uzyskiwanie najwyższej jakości żywca drobiowego przy jednoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Priorytetem Firmy jest harmonijna współpraca z gospodarstwami rodzinnymi, których hodowle stanowią najważniejszą część naszej działalności. Działalność Agri Plus swoim zasięgiem obejmuje teren prawie całej Polski.

Agri Plus Sp. z o.o.

poszukuje osób na stanowisko:
- PRACOWNIK FIZYCZNY UTRZYMANIA RUCHU -

Miejsce pracy: Byszkowo

(Chęć pracy można zgłosić także przychodząc do stanowiska ochrony przy budynku naszej firmy w Byszkowie.)

Zakres obowiązków:
• Usuwanie awarii maszyn i urządzeń na fermie trzody chlewnej
• Naprawy wyposażenia inwentarskiego
• Naprawy instalacji wodnych
• Praca wewnątrz jak i na zewnątrz budynków inwentarskich
• Konserwacja urządzeń mechanicznych

Wymagania:
• Silna motywacja do pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Odpowiedzialność i sumienność

Mile widziane:
• Znajomość montażu oraz napraw urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:
• Umowę o pracę w grupie będącej krajowym liderem w sektorze produkcji żywności
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników
• Możliwość zdobycia nowych umiejętności, uprawnień i doświadczeń
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
• Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego
• Karty lunchowe
• Dofinansowanie do szkoleń i kursów
• Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
w ramach dofinansowania do: zajęć sportowych, wypoczynku i świąt