Elektryk przemysłowy

5 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Abalone Poland Sp. z o.o.
Krosno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jeśli szukasz stałej pracy, w której będziesz mógł wykorzystać dotychczasowe lub zdobyć swoje pierwsze doświadczenie na stanowisku elektryka - zapraszamy do składania aplikacji!

Lokalizacja: Jasło lub Krosno

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (do 8 000 zł brutto)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • bogaty pakiet benefitów

Twoje zadania:

  • diagnozowanie awarii i uszkodzeń maszyn oraz źródeł ich pochodzenia
  • naprawa maszyn i urządzeń w zakresie automatyki/elektryki
  • uzbrajanie szafek elektrycznych
  • utrzymanie we właściwym stanie technicznym urządzeń oraz instalacji i infrastruktury elektrycznej
  • przeglądy instalacji elektrycznych, instalacja nowych urządzeń elektrycznych
  • prowadzenie prac prewencyjnych, nadzór nad przestrzeganiem standardu 5S w warsztacie elektrycznym

Nasze oczekiwania:

  • poszukujemy osób z doświadczeniem oraz takich, które posiadają wykształcenie kierunkowe i chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie
  • min. średnie wykształcenie kierunkowe
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną

KRAZ nr 24376

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl